Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Ozimek
Stawka: 4500-5650 brutto
Typ umowy: umowa o pracę

Kluczowe kwalifikacje: zaangażowanie / gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

 Opis stanowiska:

Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

Co oferujemy:

Zapraszam do kontaktu:

Informacje o firmie Corotop S.A.

W ciągu prawie 27 lat działalności zbudowaliśmy relacje biznesowe z grupą ponad 1500 stałych klientów.

Nasze produkty trafiają na rynek poprzez wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne, hurtownie i składy budowlane oraz sieci marketów budowlanych. Ponadto zaopatrujemy producentów chemii budowlanej, systemów dachowych i materiałów izolacyjnych w produkty uzupełniające oferowane przez nich systemy (tzw. „private label”). Nasze marki to:

Od 2022r. jesteśmy częścią Grupy Kingspan. Aby osiągnąć sukces, nieustannie dbamy o proaktywność, pracę zespołową i jakość. Wiemy, że zarządzanie tymi elementami przynosi korzyści naszym klientom, partnerom i otoczeniu każdego dnia.

Подать заявку