Pomocnik montera tablic multimedialnych (D/11/2023)

Miejsce pracy:Norymberga, Niemcy
Stawka:od 2350 € brutto
Zakwaterowanie:dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie, mobilność, dyspozycyjność

Poszukujemy pracowników lubiących pracować w zespole oraz zaangażowanych w wykonywane obowiązki. Przedsiębiorstwo zajmuje się wyposażeniem placówek edukacyjnych i firm w cyfrowe materiały edukacyjne. Jeżeli szukasz pracy w pełnym wyzwań otoczeniu, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zespołu, gdzie atmosfera sprzyja współpracy.

Zakres obowiązków:

Czego oczekujemy:

Dodatkowym atutem będą:

Co otrzymasz w zamian:

 Informacje dodatkowe:

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.