Operator suwnicy (G/04/24)

Operator Suwnicy

Miejsce pracy:Wetterzeube 06722, Niemcy
Stawka:od 2000 €
Zakwaterowanie:
zapewnione

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / prawo jazdy kat. B

Poszukujemy doświadczonych i zdecydowanych pracowników specjalizujących się w obsłudze suwnicy. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w firmie z branży metalurgicznej która produkuje odlewy z stali, stali nierdzewnej, żeliwa, stali twardej manganowej, żeliwa szarego i ciągliwego, oferujemy Ci możliwość dołączenia do zgranego zespołu i rozwijania swojej kariery. Wyroby, które produkuje firma to seryjne części dla firm różnej branży. Części ważą od 0,5 kg do nawet 3t.

 Zakres obowiązków:

Czego oczekujemy:

Dodatkowymi atutami będą:

Co otrzymasz w zamian:

Informacje dodatkowe :

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.