Operator maszyn

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator Maszyn

Miejsce pracy: Kutno

Interesuje Cię stabilna praca na produkcji?  Chcesz się rozwijać w nowoczesnej firmie?

Dodatkowo jesteś fanem słynnych czipsów "w tubie" ?

Świetnie się składa! Dla naszego Klienta, lidera w produkcji opakowań szukamy osób na stanowisko Operatorów Maszyn!

Twoje zadania:

 Wymagania:

Oferujemy:

- Każdy nowy pracownik ma przydzielonego Buddy’ego, który jest odpowiedzialny za jego przeszkolenie i opiekuje się nowym pracownikiem w pierwszych tygodniach pracy!

-  Niedaleko zakładu pracy znajduje się przystanek autobusowy, który kursuje z centrum Kutna do strefy ekonomicznej, rozkład jazdy pokrywa się ze zmianowością zakładu.

Zadzwoń lub wyślij sms  na numer +48 662 173 748 a przedstawimy ci szczegóły !