Sudori TIG si montatori de tevi(LTH/05/21)

Data de expirare: 19-01-2023
Numărul de posturi vacante: 4
Regiuni: Belgia Geel

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de muncaoutsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 17 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda, Germania si FrantaFiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.

 Sudori TIG si montatori tevi

Loc de munca: Bruxelles, Belgia

Descrierea postului:

La ce ne așteptăm:

Ceea ce oferim:

Un avantaj suplimentar va fi:

Informatii suplimentare:

Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru Dvs.