Specjalista ds. Relacji Biznesowych (Projekt IT) (ES/09/19)

Data wygaśnięcia: 2019-12-12
Liczba wakatów: 1
Regiony: opolskie Opole

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

W projekcie EmploySystem wierzymy, że nowoczesne technologie usprawnią każdy etap procesu rekrutacyjnego. Wiemy jak ważny jest zespół, którzy tworzy organizację. Nasza praca to dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla branży HR. Jesteśmy młodym, międzynarodowym i kreatywnym zespołem, a praca w EmploySystem to pełne wyzwań doświadczenie. Z nami nauczysz się nowych rzeczy, rozwiniesz swoje umiejętności i odkryjesz nieznane dotąd talenty. Oferujemy nieograniczone możliwości rozwoju i szukamy ludzi, dla których praca to coś więcej niż obowiązki. Praca u nas to okazja do kreatywnego rozwoju. Dołączysz?

 Specjalista ds. Relacji Biznesowych

(Projekt IT)

   Miejsce pracy: Opole

 Opis stanowiska:

Wymagania:

 Oferujemy:

Więcej informacji : +48 539 549 417