Opiekun Handlowy (Robot BarOn, Hi! Recepcja) (BR/ 08/019)

Data wygaśnięcia: 2019-09-04
Liczba wakatów: 1
Regiony: opolskie Opole

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji

Opiekun Handlowy

(Robot BarOn, Hi! Recepcja)

Miejsce pracy: Opole

 BarOn to rzadko spotykany humanoidalny robot-barman, który za pomocą dwóch elastycznych, wyjątkowo zręcznych ramion jest w stanie przygotować dowolnego drinka, wzbudzając niemały zachwyt wśród gości. BarOn nie ma ambicji zastąpić człowieka, ale stanowić atrakcyjną ciekawostkę, na przykład na firmowym evencie.

HI! Recepcja Weegree One to dedykowane oprogramowanie stworzone na potrzebę pracy na recepcji, można je wykorzystań na robocie humanoidalnym lub dowolnym urządzeniu końcowym.

 Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Więcej informacji:  +48 539 549 417