Senior Robotic Software Developer (ROB 06/19)

Data wygaśnięcia: 2019-10-02
Liczba wakatów: 1
Regiony: opolskie Opole

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. W związku z intensywnym rozwojem projektu WeegreeOne poszukujemy:

Senior Robotic Software Developer/ Team Leader

Miejsce pracy: Opole

Projekt WeegreeOne  dotyczy robotów humanoidalnych (Softbank Robotics- roboty Pepper i Nao ,  robotSanbot -Qihan,  robotAmy- Amy robotics,  robot Yumi -Abb), AI  i inteligentnych systemów robotycznych. Zajmujemy się zarówno tworzeniem nowych rozwiązań, jak i integacją z systemami dostępnymi na rynku

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417